shapka_top.jpg
Виробництво профілю

Виробництво профілюНа сьогоднішній день практично жодне будівництво не обходиться без профілю. Профіль або, як його звикли називати, профнастил, являє собою виріб із заданою формою поперечного перерізу або, просто кажучи - хвилеподібною форми. Виробництво профілю здійснюється методом прокатки, кування, екструзії і т.п. з металу, пластику або інших матеріалів. Але, безсумнівним є той факт, що металевий - найпопулярніший і найнадійніший. Оскільки основним матеріалом для виробництва такого профілю є оцинкована сталь.

Профіль класифікують за формою, висотою трапеції, шириною і умовами застосування. Так, наприклад, профіль висотою до 20 мм застосовують для підшивних стель, оформлення внутрішніх і зовнішніх стін, а також зборів. Профіль висотою більше 20 мм використовується, в основному, для покрівельних робіт, а, отже, він повинен мати підвищену міцність і твердість.

Крім того, виробництво профілю, враховуючи сферу його застосування, має здійснюватися виключно з якісної сировини. Причому на спеціальному високотехнологічному обладнанні, яке забезпечує контроль і автоматизацію випуску продукції.

І саме з урахуванням всіх цих вимог працює Центр каркасного будівництва, який здійснює виробництво профілю різних видів з холоднокатаної і гарячокатаної сталі і тільки вищої якості.

Звертайтеся! Виробництво профілю - наш профіль!