shapka_top.jpg








Виробники гнутих профілів

Виробники гнутих профілівГнуті профілі представляють собою перфоровану металеву заготовку, якій надана певна форма за допомогою профильозгинального агрегату.

Замінюючи гарячокатані і штамповані профілі на гнуті, виробники і споживачі економлять більше 20% металу і витрачають набагато менше праці на отримання кінцевої продукції. Економічна ефективність застосування виробниками гнутих профілів обумовлюється зниженням ваги конструкцій, скороченням трудомісткості їх виготовлення, підвищенням міцності, збільшенням терміну служби, скороченням експлуатаційних витрат і рядом інших факторів.

За останнє десятиліття в нашій країні сформувалася нова галузь в будівельній індустрії - виробництво гнутих профілів з оцинкованої сталі. Що не може не радувати, багато виробників гнутих профілів в нашій країні застосовують на виробництві гнутих профілів сировину найвищої якості.

Чому гнутий профіль так часто використовують для будівництва різного роду конструкцій? Причин цього можна назвати кілька: значна економія на металопрокат за рахунок використання профілів, висока технологічність будівництва, зведення до мінімуму кількості швів, недорогий і менш ємний фундамент.

Виробники гнутих профілів постійно вдосконалюють виробництво, покращуючи технічні характеристики своєї продукції.