shapka_top.jpg
Тонкостінні профілі

Тонкостінні профіліТонкостінні профілі набувають все більшої популярності в сучасному будівництві. І це не дивно, оскільки вони дозволяють вирішувати різні завдання при впровадженні нових технологій і нестандартних технічних рішень, при цьому значно скорочуючи витрати і час на їх реалізацію.

Застосовуються тонкостінні профілі, як несучі конструкції в житлових, громадських і виробничих будівлях, складських приміщеннях і подібних спорудах не вище трьох поверхів.

Головними перевагами даного профілю є великий термін експлуатації, стійкість, низьке навантаження на фундамент, висока міцність і порівняно невелика ціна. Крім того, каркас з тонкостінного профілю легко монтується і демонтується, причому це не вимагає залучення додаткової техніки або робітників. А значить, площа будмайданчика скорочується до мінімуму, при цьому відсутні, звичайні в процесі будівництва, шум і бруд. І ще - тонкостінні профілі дуже легко ріжуться електроінструментом, легко з'єднуються саморізами, заклепками, болтами або зварюванням, що обумовлює високу швидкість збірки і значно підвищує якість конструкції.

Але, незважаючи на численні переваги тонкостінних профілів, слід згадати і про головний недолік. А саме - їх неможливо використовувати для висотних будівель. Що, загалом, абсолютно не заважає індивідуальним забудовникам, оскільки висота котеджів зазвичай не перевищує чотирьох поверхів.

Тонкостінні профілі - запорука швидкого і ефективного будівництва!