shapka_top.jpg
Сталевий оцинкований профіль

Набирає в приватному будівництві популярність матеріал - сталевий оцинкований профіль. Такі профілі не вимагають значних капіталовкладень і дозволяють завершити каркасне будівництво в справді стислі терміни. Оцинкованого типу профілям не страшні надмірні опади або корозія.

Сталевий оцинкований профільСталевий оцинкований профіль володіє незначною вагою і Вам не знадобиться піклуватися про глибокий фундамент. Набагато простіше і працювати будівельникам з подібним матеріалом. Оцинковані профілі не виділяють всіляких, при змінах температур, шкідливих речовин і не змінюють форми внаслідок погодних змін.

Якщо Ви справді зацікавлені у воістину точній реалізації проекту зі збору каркаса, наш сталевий оцинкований профіль буде безперечно найкращим рішенням. Монтаж подібних профілів може здійснюватися при різних погодних та інших зовнішніх умовах, без застосування солідної будівельної техніки.

Зацікавив сталевий оцинкований профіль? Ми рекомендуємо надійні профілі, ціна яких розумна.

Застосовується сталевий оцинкований профіль також для армування металопластикових вікон, забезпечуючи їм належну міцність, в вентиляційних системах і, зрозуміло, в покрівельних або стінових прогонах і системах кріплення фасадів.

Незамінний сталевий оцинкований профіль в спорудженні складських приміщень та звичайно виробничих цехів. Будівництво надійних торгових павільйонів і сільськогосподарських конструкцій не обходиться без експлуатації подібних профілів, які ми пропонуємо за лояльно розрахованій вартості. Запропоновані профілі завжди в наявності, до кожного замовника безперечно гарантований персональний підхід.