shapka_top.jpg
Профіль оцинкований Z подібний

Профіль оцинкований Z подібнийПрофіль оцинкований Z подібний профіль оцинкований Z подібний - один з найбільш популярних видів профілю. Даний профіль має вигнуту конструкцію. Така будова дозволяє йому витримувати великі навантаження. Широка сфера застосування обумовлена універсальністю профілю. За його допомогою можна проводити монтаж покрівлі або фасаду будівель, коли відстань між кріпленнями дуже велика. Профіль оцинкований Z подібний знайшов застосування в будівництві об'єктів промислового типу та житлових будинків, швидкомонтованих споруд (при використанні легких сталевих тонкостінних конструкцій). Не страждає від застосування цього матеріалу і естетика споруд.

Однією з найважливіших функцій профілю даної конструкції є запобігання утворенню температурного моста ( «містка холоду»). Також завдяки Z образній формі профілю можливо утеплення стін.

Профіль оцинкований Z подібний на відміну від пофарбованого не схильний до корозії. Крім того, оцинкований профіль дуже міцний, гнучкий, має довгий термін експлуатації. Кріплення не вимагає застосування зварювання. Такий монтаж дозволяє знизити кінцеву вартість споруди.

Придбати за доступною ціною профіль оцинкований Z подібний можна в компанії ТОВ "ЛС ПРОФІ".

Профіль оцинкований Z подібний часто використовується в умовах підвищеного навантаження, тому вимоги до його якості пред'являються особливо жорсткі і високі. Відмінною особливістю цього виду профілю є невелика вага, що надає можливість монтажу обрешітки без кранового обладнання.

Профіль оцинкований Z подібний дозволить проводити широкий ряд будівельних робіт без зайвих капіталовкладень.