shapka_top.jpg
Оцинкований профіль ціна

Оцинкований профіль цінаПопулярним і затребуваним будівельним матеріалом на сьогоднішній день серед інших став оцинкований профіль. Ціна його не настільки висока, щоб істотно впливати на підсумкову вартість того, для чого він використовується, а ось свої функції він виконує в повній мірі. Це надійний кріпильний матеріал, який володіє високою антикорозійною стійкістю, здатний приймати потрібну форму, має легку вагу - це не повний список всіх характеристик, завдяки яким оцинкований профіль став просто незамінним будівельним матеріалом.

Зручність монтажу, легкість і в той же час надійність - ось основні переваги, якими володіє оцинкований профіль. Ціна на нього невелика, зате користь відчутна.

Область його застосування настільки широка і різноманітна, що складно собі уявити будь-яке будівництво, де б не використовувався оцинкований профіль. Ціна на різні його види буде різною в залежності від особливостей і якісних характеристик. Для кожної сфери застосування оцинкованого профілю використовуються його певні різновиди, які можуть мати як незначні відмінності, так і суттєві. У тому числі це відбивається в різному ступені і на ціні. Оцинкований профіль в різних своїх варіаціях використовується для загальнобудівельних робіт, для зведення швидко монтованих будівель (каркасне будівництво), для монтажу вентильованих фасадів, покрівельних робіт.

Наша компанія ТОВ "ЛС ПРОФІ" вже багато років працює в сфері виробництва різних видів оцинкованого профілю. Ціна наших виробів конкурентна і відповідає своїй високій якості.