shapka_top.jpg
Оцинкований профіль для теплиць

Оцинкований профіль для теплицьСфера використання металоконструкцій з оцинкованого профілю дуже обширна. Вони успішно застосовуються для зведення будівель різного призначення. Наприклад, для будівництва будинків, котеджів, мансард, надбудов, інженерних систем, парканів та огорож.

В тому числі, велику популярність має технологія монтажу металоконструкцій з оцинкованого профілю для теплиць, зимових садів, навісів та інших господарських будівель.

Не секрет, що якість продуктів харчування, а зокрема овочів, сьогодні набуває особливої ​​актуальності. Люди стали все частіше замислюватися про те, чим обробляються овочі, які хімічні речовини для цього використовуються. З цим пов'язана і зростаюча популярність самостійного вирощування різних сільськогосподарських культур.

А якщо врахувати, що з приходом першого тепла багатьом вже хочеться побалувати себе свіжими овочами, а купувати їх на ринках в ранній період багато хто побоюється, то задовольнити свої бажання можна вирощуючи овочі в своїй теплиці.

Тимчасові теплиці ставляться вже рідко. Власники будинків намагаються встановлювати на своїх ділянках надійні теплиці на багато років. Тим більше взимку там можна облаштувати зимовий сад і приємно проводити час в зимові холодні дні.

Сьогодні використовується для теплиць оцинкований профіль і певні склопакети або профнастил.

Металоконструкція з оцинкованого профілю для теплиць відповідає всім вимогам для практичної і тривалої її експлуатації.

Оптимальність вибору оцинкованого профілю для теплиць обгрунтована тим, що він має високу антикорозійну стійкість. Це важливо, тому що вирощування будь-яких рослин передбачає підвищену вологість в приміщенні.

Звернувшись в нашу компанію Ви отримаєте детальну консультацію щодо того, як вибрати оцинкований профіль для теплиць і замовити виготовлення і монтаж металоконструкції за Вашим проектом.