shapka_top.jpg
Оцинкований профіль для даху

Оцинкований профіль для дахуОцинкований профіль для даху набуває все більшої популярності і затребуваність серед будівельників за рахунок високої якості матеріалу, простоті монтажу і невисокій вартості. Вибір оцинкованого профілю для даху обумовлений також довгим терміном експлуатації. Дахи багатьох сучасних споруд зроблені саме з такого профілю.

Оцинкування запобігає корозії металу в ході впливу атмосферної вологи, захищає профіль від механічних пошкоджень. Даний матеріал відрізняється досить невеликою вагою. Легкість профілю полегшує монтаж, позбавляючи від необхідності використання додаткової техніки, а також не ускладнює конструкцію споруди.

Купити оцинкований профіль для даху високої якості можна у нас.

Оцинкований профіль для даху може відрізнятися за формою і товщиною, що дозволяє замовнику без проблем вибрати потрібний варіант для конкретного випадку. Використання даного матеріалу допоможе істотно скоротити терміни будівництва. Висока швидкість монтажу особливо важлива, якщо існує необхідність будівництва декількох будівель в короткі терміни. Оцинкований профіль для даху однаково успішно можна застосовувати для будівництва дахів будинків, котеджів, павільйонів і магазинів, ангарів та інших споруд.

Широкі можливості профілю, конкурентоспроможна ціна і міцність роблять його незамінним матеріалом для різних видів покрівельних робіт.

Для надійного і довговічного будівництва вибирайте оцинкований профіль для даху компанії ТОВ "ЛС ПРОФІ". Ми виробляємо широкий асортимент профілів за доступними цінами.