shapka_top.jpg
Оцинкований каркасний профіль. Переваги

Оцинкований каркасний профільОцинкований каркасний профіль - це матеріал, який стрімко набирає обертів популярності в приватному будівництві. Кожен знає, що будівництво будинку вимагає серйозного капіталовкладення, а це дозволити собі може далеко не кожен. Використання оцинкованого каркасного профілю допоможе значно скоротити витрати і швидше побудувати будинок. Скорочення витрат обумовлено наступними факторами. Завдяки невеликій вазі профілю зникає необхідність у глибокому фундаменті, на який йде, звичайно, левова частка бюджету. Легкість каркасного профілю не вимагає застосування додатково вантажно-розвантажувальної техніки, без якої не обійтися при використанні важких матеріалів. Економія на оздоблювальних роботах досягається за рахунок отримання ідеально рівних внутрішніх поверхонь, що властиво при використанні оцинкованого каркасного профілю. Важливим фактором є і невисока собівартість даного матеріалу.

Замовити оцинкований каркасний профіль можна в компанії ТОВ "ЛС ПРОФІ".

До переваг оцинкованого каркасного профілю відноситься і довгий термін його експлуатації - мінімальний термін становить 70 років. Така довгостроковість зумовлена еластичністю і міцністю профілю, а також антикорозійним покриттям. Можливе транспортування вагончиків і невеликих павільйонів зі збереженням цілісності конструкції.

Оцинкований каркасний профіль надає широкі можливості при будівництві будинків і інших об'єктів, дозволяючи швидко зводити споруди з мінімальними витратами.