shapka_top.jpg
ЛСТК профілі

ЛСТК профіліЗа останнє десятиліття в нашій країні і за кордоном значно зріс інтерес до легких сталевих тонкостінних конструкцій (ЛСТК) з гнутих профілів, вельми широко використовуваним в промисловому і цивільному будівництві.

Легкі сталеві тонкостінні конструкції (ЛСТК) - технологія будівництва, в основі якої лежить сталевий каркас з холоднокатаних профілів, термопрофілей і конструкцій загального призначення. Легкі сталеві тонкостінні конструкції (ЛСТК) використовується в будівництві несучих конструкцій, а так само при монтажі перегородок і перекриттів.

Профілі ЛСТК виготовляються методом затисненого вигину. В даний час це найбільш ефективний метод виробництва гнутих профілів. Будинки, побудовані із застосуванням ЛСТК профілів, мають стабільні розміри, добре захищені від впливу біологічних і волого-температурних процесів, довговічні, енерго- і теплоекономічні.

Будинки побудовані за допомогою ЛСТК профілів:

  • довговічні і міцні,
  • мають високі теплозберігаючі показники,
  • екологічно чисті,
  • економічні при будівництві та експлуатації,
  • багатофункціональні.

Сейсмостійкість будинків, побудованих із застосуванням ЛСТК профілів, - до 9 балів!

Застосування каркасів на основі ЛСТК профілів істотно знижує товщину і вагу стін і перекриттів, що дозволяє застосовувати більш легкі фундаменти.

ЛСТК профіль - сучасна технологія!