shapka_top.jpg
Каркасні будинки

Каркасні будинкиБудівництво каркасних будинків сьогодні набуває все більшої популярності. Це обумовлено швидкими темпами будівництва, високими характеристиками тепло- і звукоізоляції, естетичним зовнішнім виглядом ну і, звичайно, значним скороченням фінансових витрат.

За своєю суттю, каркасні будинки - це будівлі, в яких несучою конструкцією, що сприймає основні навантаження і забезпечує жорсткість конструкції в цілому, служить каркас. Який, в свою чергу, складається з колон і балок або ригелів, а в деяких випадках так само розкосів і діафрагм. Наповненням каркаса, при будівництві даних споруд, служать стіни, внутрішній простір яких заповнюють теплоізоляцією. Для зовнішньої обробки можна застосовувати абсолютно різні будівельні матеріали. Це можуть бути: цегла, профільований брус, сайдинг, блок-хауз, фасадна штукатурка, або плитка. Також, будь-якого типу і виду будуть доречні покрівля та покрівельні матеріали - зовнішній вигляд споруди залежить тільки від Ваших побажань і фінансових можливостей.

Ну і, оскільки каркасні будинки відрізняються легкістю і надійністю конструкцій, що значно знижує навантаження на грунти, при їх будівництві можна застосовувати економічніші типи фундаменту.

Тому не дивно, що каркасні будинки набули такого широкого поширення. І зараз за цією технологією побудовано вже досить багато торгових центрів, автозаправних та гаражних комплексів, складів, сховищ, різних павільйонів, побутівок і багато чого іншого.

Крім того, дана технологія не тільки дозволяє зводити споруди різного призначення набагато швидше, ніж при звичайному будівництві, але і робити їх мобільними, а значить демонтувати і встановлювати на іншій території.

Каркасні будинки - це швидко, практично, зручно!