shapka_top.jpg
Каркасне будівництво будівель

Каркасне будівництво будівельКаркасне будівництво будівель з використанням легких сталевих тонкостінних конструкцій (ЛСТК) - це будівництво будівель модульним методом складання, в основі якого є металевий каркас з оцинкованих профілів (термопрофілів). Такий каркас виконується з холоднокатаного профілю типу Z, ZW, C, CW, U, омега, куточок, виконаного з оцинкованої сталі.

Каркасне будівництво будівель - це технологічний конструктор нового покоління! Каркаси відрізняються від всіх відомих типів будівель. Їх рідко розташовані несучі елементи дозволяють архітектору вільно планувати внутрішній простір, виконувати високі стелі, і створювати великі панорамні вікна. Ця технологія має високу добротність і вельми невисоку вартість, тому вона дозволяє будувати як престижні котеджі, так і будинки економ класу.

Також важливо, що технологія каркасного будівництва будівель дозволяє заховати всі "подробиці" інженерного обладнання (труби, кабелі, елементи автоматики) в стіни, що істотно покращує зовнішній вигляд будівлі в порівнянні з бетонними або цегляними будинками.

По-друге, каркасне будівництво будівель проводиться набагато швидше, ніж будинків з дерева. Будинок збирається в середньому за 2-3 місяці. Каркасна технологія забезпечує відсутність усадки. Це дозволяє проводити внутрішню обробку будинку відразу після будівництва.

Каркасне будівництво будівель забезпечує внутрішню підготовку приміщень для чистової обробки вже на стадії виготовлення каркаса.