shapka_top.jpg
Холодногнутий оцинкований профіль

Холодногнутий оцинкований профільХолодногнутий оцинкований профіль останнім часом почав дуже активно застосовуватися в будівельній галузі. Завдяки прекрасним експлуатаційним параметрам такого матеріалу він знайшов досить широкий спектр застосування для вирішення багатьох завдань у будівництві. Найбільш часто холодногнутий оцинкований профіль використовують для виготовлення легких огороджувальних та несучих конструкцій, а також для зведення всіляких видів споруд. Досить добре себе зарекомендував холодногнутий оцинкований профіль в реконструкції споруд різного призначення.

Холодногнутий оцинкований профіль не тільки дуже надійний і довговічний будівельний матеріал, але і досить економічний. Більшість будівельних підприємств знають про рентабельність застосування холодногнутого профілю, який все частіше застосовується замість сталевого прокату, залізобетону або цегли. Вартість застосування такого матеріалу є нижчою завдяки зменшенню трудовитрат на монтажних заходах, зниження транспортних витрат, а також скорочення термінів будівельних робіт.

Холодногнутий оцинкований профіль істотно полегшує для будівельників процес спорудження різних металоконструкцій. У наш час багато сучасних споруд, в тому числі і швидкопобудовані будівлі, більш рентабельно і раціонально виготовляти за допомогою холодногнутих профілів. Такий будівельний матеріал сьогодні можна придбати за цілком лояльною вартості у виробничій компанії ТОВ "ЛС ПРОФІ"".

Якщо Вам потрібен якісний, але недорогий холодногнутий оцинкований профіль, то Вам варто звернутися у фірму ТОВ "ЛС ПРОФІ".