shapka_top.jpg
Гнутий профіль

Гнутий профільНа сьогоднішній день найбільш ефективною і економічно вигідною технологією малоповерхового будівництва швидкомонтованих будівель і споруд є застосування каркаса з гнутих профілів. Будинки, побудовані з застосуванням цієї технології, мають стабільні розміри, добре захищені від впливу біологічних і температурних процесів, довговічні, та до того ж, енерго- і теплоекономічні.

За своєю суттю, гнутий профіль, - це профільована металева заготовка, якій за допомогою профілів агрегатів задана певна форма. Як матеріал для заготовок може бути використана гарячокатана і холоднокатана сталь, алюміній, мідь, цинк, бронза, латунь.

При цьому саме поняття «гнутий профіль» нараховує значну кількість типів, які застосовуються в різноманітних областях виробництва. Серед них: швелери і куточки, зетовий і С-образні профілі, спеціальні профілі для вагонобудування, корита і гофровані профілі, а також листові профілі з трапецієподібним або хвилеподібним гофром.

Гнутий профіль широко використовується для будівництва малоповерхових котеджів, а також при реконструкції будівель. Наприклад, при надбудові мансардних поверхів і створенні вентильованих фасадів.

Застосування конструкцій з гнутого профілю, замість традиційних - із залізобетону, сталевого прокату, дерева або цегли - дає значний економічний ефект у будівництві. Оскільки знижується навантаження від власної ваги і сейсмічні навантаження, зменшуються транспортні витрати і трудовитрати на монтажі, а, крім того, істотно скорочуються терміни будівництва.

Гнутий профіль - основа каркасного будівництва!