shapka_top.jpg
ЛСТК конструкції виробництво

ЛСТК конструкції виробництво

У всьому світі користуються великою популярністю конструкції з металевого профілю, звані ЛСТК. Виробництво конструкцій таких відрізняється простотою і оперативністю. Якщо з каменю, бетону або дерева будувати будинок можна роками, то у випадку з ЛСТК зведення споруди може бути здійснено за рекордно короткий термін.

Україна – країна, де тільки набирають популярність ЛСТК конструкції. Виробництво матеріалів для створення таких каркасних будівель йде у нас повним ходом. Наше підприємство займається виробництвом сталевого профілю з 2005 року. З наших матеріалів можна будувати різного типу будівлі. Це можуть бути склади і цехи, фермерські будівлі, гаражі і навіть житлові будинки. Останнє найменш ймовірно. Хоча в країнах з суворим кліматом ця технологія будівництва теж процвітає. В Україні ж житлові будинки будують в більшості випадків за класичною технологією. Можливо, скоро і ми прийдемо до розуміння раціональності технологій ЛСТК. Виробництво конструкцій такого типу має масу переваг, які важко не помітити. Наші будівельники все частіше звертають на них свою увагу.

Плануєте збирати ЛСТК конструкції? Виробництво профілів для своїх проектів можете довірити нашому підприємству. Ми гарантуємо якість і дотримання термінів виготовлення.


Дуже часто виникає думка про ненадійність і недовговічність, коли ми бачимо готовий каркас ЛСТК конструкції. Виробництво каркасу вимагає мінімум часу. І взагалі здається, що він розвалиться від першого ж подиху вітру. Насправді, такі висновки несправедливі. Конструкція з профілю виходить дуже надійною. Вона здатна витримати великі навантаження, хоча сама важить зовсім небагато.

Підприємство наше надасть високої якості матеріали для виготовлення ЛСТК конструкції. Виробництво якісних профілів з оцинкованої сталі – наша спеціалізація.