shapka_top.jpg
Лінія виробництва ЛСТК

Лінія виробництва ЛСТК

Для зведення господарських будівель з простою геометрією дуже добре підходить технологія каркасного будівництва. ЛСТК конструкції мають масу позитивних характеристик. Основні з них – дуже швидке зведення, простота збірки каркаса, довговічність і надійність, економічна витрата матеріалів, невисока вартість. Лінія виробництва ЛСТК передбачає кілька етапів. Починається все з прорахунку і складання макету майбутнього каркаса. Згідно з цим макетом на заводі виготовляється комплект елементів. Це різного виду і довжини металеві профілі, а також елементи з'єднання.

Лінія виробництва ЛСТК в Україні представлена нашим виробничим підприємством. Підприємство займається виготовленням профілів різних видів і форм. Наші профілі з оцинкованої сталі мають високі показники міцності і довговічності. Їм не страшна волога. Каркас, зібраний з наших матеріалів, буде служити дуже довго. Наша лінія виробництва ЛСТК завжди видає якісний продукт. У цехах наших встановлено сучасне обладнання, що дозволяє виробляти матеріали з відмінними характеристиками.

Лінія виробництва ЛСТК на підприємстві «ЛС ПРОФІ» завжди видає виключно якісний продукт. Якщо бажаєте співпрацювати з нами, телефонуйте!

Матеріали наші з успіхом використовуються в каркасному будівництві вже котрий рік. Наша лінія виробництва ЛСТК працює з 2005 року. За цей час ми довели неодноразово, що з нами можна і потрібно співпрацювати. Наші ціни оптимальні, а матеріали – якісні. Працюючи з нами, замовник абсолютно нічим не ризикує.

Виникли питання по роботі нашої лінії виробництва ЛСТК? Тоді телефонуйте.