shapka_top.jpg
Виробництво ЛСТК

Виробництво ЛСТКВиробництво ЛСТК займається випуском гнутих профілів з оцинкованої сталі. Дані вироби широко застосовуються в будівельно-ремонтних роботах. З них можна виготовити каркас майбутнього металевого ангару або спорудити основу для даху. Для обивателів ЛСТК вітчизняного виробництва можуть зустрічатися у вигляді покриття на кути стін або арок.

Вибір на використання даного матеріалу упав через терміновість будівництва промислових цехів або будівель виробництва. ЛСТК включають в себе не тільки профілі різного типу, а й листи зі сталі. Незважаючи на простоту зведення багатоповерхових будівель з використанням сталевих виробів, в розвинених країнах перевага надається дерев'яних каркасів, тому загальноприйнято привласнювати цей термін до промислового будівництва.

Якщо Вам потрібні матеріали для огороджувальних конструкцій для багатоповерхового будинку, необхідно спорудити перекриття на горище, Ви почали будівельні роботи над проектом приватного будинку в місцевих широтах або промишляєте зведенням будівель цивільного призначення, наше виробництво ЛСТК доведеться Вам за смаком. Екологічно чисті матеріали, легкість і простота установки лише деякі з переваг.

Ви можете проводити будівельні роботи в будь-який час року, пропустити етап установки фундаменту і при цьому зберегти сейсмостійкість конструкції нашого виробництва (матеріалів ЛСТК).

Незважаючи на дешевизну, наша продукція має високі теплоізоляційні властивості. Якщо Вам цікаво скористатися послугами нашого виробництва, за планом ЛСТК ми доставимо конструктор на Ваш будмайданчик з повним пакетом документації.