shapka_top.jpg
Вартість ЛСТК профілю

Вартість ЛСТК профілюДля будь-якої конструкції в будівництві важливими властивостями є міцність, легкість, швидке зведення і низька вартість. ЛСТК профіль — це найбільш підходящий варіант, який використовується в сучасному будівництві. Легка сталева тонкостінна конструкція (ЛСТК) за своїми експлуатаційними властивостями перевершує дерев'яні. Також конструкція зі сталевих профілів значно виграє в порівнянні з цегляною, якщо порівнювати їх за складністю технології і швидкості зведення. До всього іншого вартість ЛСТК профілю на українському будівельному ринку досить лояльна. Тому і вартість готової конструкції з профілю буде нижче, ніж аналогічна споруда з інших будматеріалів.

Технологія зведення каркасних будівель, скелетом для котрих виступає конструкція зі сталевих профілів, не є якоюсь новинкою. Вона вже більше п'ятдесяти років застосовується в західних країнах. Конструкція такого типу славиться своєю міцністю, простотою і швидкістю зведення. Популярності цій технології будівництва сприяє також невисока вартість ЛСТК. Профіль сам по собі недорогий. До того ж, для монтажу сталевого каркаса не потрібна якась складна спеціальна техніка, що значно знижує вартість будівельних робіт і самої споруди. Терміни монтажу ЛСТК не залежать від температурних умов. Монтувати каркас з профілю ЛСТК (вартість залежить від якості сталі) можна і взимку, і влітку.

Якщо вартість ЛСТК профілю не менш важлива для Вас, ніж його якість, звертайтеся в нашу компанію. У нас чудовий сталевий профіль можна купити за чудовою ціною.

Щоб зробити покупку, телефонуйте на наш контактний номер. Ми розрахуємо для Вас вартість ЛСТК профілю, виходячи з необхідної кількості. Сподіваємося, що наші умови покупки і озвучена сума Вам сподобаються.