shapka_top.jpg
Оцинкований профіль ЛСТК

Оцинкований профіль ЛСТКОцинкований профіль
ЛСТК відноситься до того класу будматеріалів, які затребувані в будь-які часи. Навіть приватним особам деколи доводиться йти в строймагазін за профілями ЛСТК, а оцинкування і зовсім підвищує витривалість і довговічність матеріалу. Якщо Вам необхідно сконструювати невеликий будиночок під склад, як каркас ідеально підійде профіль оцинкований ЛСТК. Для покрівлі сендвіч-панелей, зовнішнього облицювання стін і навіть формування даху може стане в нагоді продукт нашого виробництва. В результаті обробки металевого профілю ЛСТК в оцинкований він менш схильний до іржі, що робить будматеріал придатним для використання в цехах з частими змінами температур і вологи.

Кожній будівельній компанії потрібен оцинкований профіль ЛСТК в великих кількостях і з регулярними поставками, не кажучи вже про магазини будівельних матеріалів. Ми представляємо відвідувачам сайту свої профілі різних моделей, послуги з порізки стали і згинанні металу. Також наші фахівці займаються складанням конструкцій за окрему плату.


Сучасні методи здешевлення будівництва відкривають перед нами нові можливості збуту такого простого і, в той же час, гнучкого профілю оцинкованого ЛСТК. У будівництві, ремонті, конструюванні техніки і меблів може знадобиться недорогий профіль. Його вартість прямопропорційно залежить від його ваги, тобто кількості металу. Замовляйте послуги з проектування у наших кваліфікованих фахівців. Ми надаємо безкоштовну консультацію, а також складаємо технічне завдання на весь будівельний проект.