shapka_top.jpg
Лати металевий профіль стіна


Лати металевий профіль стінаДля того, щоб дому надати закінченого вигляду, найпростішим рішенням будуть лати - металевий профіль. Стіна нового будинку із зовнішньої строни може бути вся в плямах, нерівна, облуплена, але з якісним покриттям можна оновити вигляд всього двору. Ви можете вибрати будь-який матеріал для того, щоб обклеїти стіни, але ми надаємо переважно ті матеріали, які будуть практичні і зручні в установці. Ми стежимо за трендами і можемо сміливо запропонувати Вам освіжити навіть житлову кімнату, наприклад вітальню, за допомогою лат на металевому профілі стін.
Таке рішення сподобається мешканцям і позбавить їх від покупок дорогих елементів декору. До такого покриття дуже зручно прикручувати лампи, розетки і вимикачі, воно закриє некрасиві труби, дроти, їм можна прикрасити пенал над дверною рамою або навіть стелю.

Крім цього, лати на стіни з металевим профілем дозволяють господареві квартири змінити форми стін і стелі, що можна використовувати як в естетичних, так і в практичних цілях. Наприклад, в кабінеті або невеликій спальні, де немає місця для громіздких меблів, можна оформити поглиблення-полиці прямо у внутрішній обробці.


Якщо Ви боїтеся втратити гроші і час на роботу, тому що не впевнені, що до поверхні стіни саме Вашого будинку не прикріплються металеві лати(металевий профіль), стіна будь-якого матеріалу, стану і покриття може витримати облицювання - довіртеся нам.

Установка металевого профілю на стіну (для лат) дуже схожа на гру з металевим дитячим конструктором. Ремонт здасться Вам захоплюючим заняттям і час роботи пролетить непомітно. Що стосується практичності, то вибір саме цього матеріалу забезпечить приміщення шумо- і теплоізоляцією, вирівняє стіни і зробить їх придатними для того, щоб повісити полицю. Мешканцям панельних будинків повинно бути знайоме це відчуття виснаження, коли жодна дриль не може витримати зіткнення з бетонною стіною, на яку потрібно повісити вішалку або картину. Вибравши для лат стіни металевий профіль Ви забудете про холодних кімнатах і галасливих сусідів.