shapka_top.jpg
Статті

Профіль оцинкований Z подібний

Профіль оцинкований Z подібний профіль оцинкований Z подібний - один з найбільш популярних видів профілю. Даний профіль має вигнуту конструкцію. Така будова дозволяє йому витримувати великі навантаження. Широка сфера застосування обумовлена універсальністю профілю.

Детальніше >>


Оцинкований каркасний профіль. Переваги

Оцинкований каркасний профіль - це матеріал, який стрімко набирає обертів популярності в приватному будівництві. Кожен знає, що будівництво будинку вимагає серйозного капіталовкладення, а це дозволити собі може далеко не кожен. Використання оцинкованого каркасного профілю допоможе значно скоротити витрати і швидше побудувати будинок.

Детальніше >>


Виробництво профілю

На сьогоднішній день практично жодне будівництво не обходиться без профілю. Профіль або, як його звикли називати, профнастил, являє собою виріб із заданою формою поперечного перерізу або, просто кажучи - хвилеподібною форми. Виробництво профілю здійснюється методом прокатки, кування, екструзії і т.п. з металу, пластику або інших матеріалів.

Детальніше >>


Каркасні будинки

Будівництво каркасних будинків сьогодні набуває все більшої популярності. Це обумовлено швидкими темпами будівництва, високими характеристиками тепло- і звукоізоляції, естетичним зовнішнім виглядом ну і, звичайно, значним скороченням фінансових витрат.

За своєю суттю, каркасні будинки - це будівлі, в яких несучою конструкцією, що сприймає основні навантаження і забезпечує жорсткість конструкції в цілому, служить каркас.

Детальніше >>


Сталевий профіль

Сталевий профіль використовується при будівництві всіх категорій будівель: житлових, громадських, промислових і сільськогосподарських. Він служить для формування різних за конструкцією і призначенням каркасів, в тому числі для збірних перегородок, облицювань і підвісних стель.

Детальніше >>


Тонкостінні профілі

Тонкостінні профілі набувають все більшої популярності в сучасному будівництві. І це не дивно, оскільки вони дозволяють вирішувати різні завдання при впровадженні нових технологій і нестандартних технічних рішень, при цьому значно скорочуючи витрати і час на їх реалізацію.

Детальніше >>


Гнутий профіль

На сьогоднішній день найбільш ефективною і економічно вигідною технологією малоповерхового будівництва швидкомонтованих будівель і споруд є застосування каркаса з гнутих профілів. Будинки, побудовані з застосуванням цієї технології, мають стабільні розміри, добре захищені від впливу біологічних і температурних процесів, довговічні, та до того ж, енерго- і теплоекономічні.

Детальніше >>


ЛСТК профілі

За останнє десятиліття в нашій країні і за кордоном значно зріс інтерес до легких сталевих тонкостінних конструкцій (ЛСТК) з гнутих профілів, вельми широко використовуваним в промисловому і цивільному будівництві.

Детальніше >>


Виробники гнутих профілів

Гнуті профілі представляють собою перфоровану металеву заготовку, якій надана певна форма за допомогою профильозгинального агрегату.

Замінюючи гарячокатані і штамповані профілі на гнуті, виробники і споживачі економлять більше 20% металу і витрачають набагато менше праці на отримання кінцевої продукції.

Детальніше >>


Каркасне будівництво будівель

Каркасне будівництво будівель з використанням легких сталевих тонкостінних конструкцій (ЛСТК) - це будівництво будівель модульним методом складання, в основі якого є металевий каркас з оцинкованих профілів (термопрофілів). Такий каркас виконується з холоднокатаного профілю типу Z, ZW, C, CW, U, омега, куточок, виконаного з оцинкованої сталі.

Детальніше >>


Сталевий будівельний профіль

Сучасне будівництво неможливо без широкого використання металопрокату різного профілю. Кожен із сталевих будівельних профілів може бути використаний для виготовлення різних видів будівельних конструкцій.

Детальніше >>


Оцинкований профіль

Каркасне будівництво сьогодні дуже популярно в нашій країні. Це пояснюється в основному практичністю, зручністю монтажу, прекрасними експлуатаційними параметрами матеріалу, а також економічною рентабельністю. Каркасні конструкції одночасно володіють високою міцністю і легкістю.

Детальніше >>


Металевий профіль оцинкований

На сьогоднішній день важко собі уявити будівельні роботи без металевого профілю. Будівництво будинків, ангарів, складів, торгових центрів, цехів, та інших приміщень здійснюються за допомогою металоконструкцій.

Детальніше >>


Оцинкований профіль ціна

Популярним і затребуваним будівельним матеріалом на сьогоднішній день серед інших став оцинкований профіль. Ціна його не настільки висока, щоб істотно впливати на підсумкову вартість того, для чого він використовується, а ось свої функції він виконує в повній мірі.

Детальніше >>


Оцинкований профіль для каркасного будівництва

Сьогодні жодна сфера діяльності людини не стоїть на місці. Те, що не розвивається, просто зникає через незатребуваність. Тому всі у всьому намагаються удосконалити наявні досягнення людства. Це стосується і будівництва. Будинки тепер можна будувати швидше, легше і дешевше з використанням спеціальних панелей і оцинкованого профілю для каркасного будівництва.

Детальніше >>


Оцинкований профіль для теплиць

Сфера використання металоконструкцій з оцинкованого профілю дуже обширна. Вони успішно застосовуються для зведення будівель різного призначення. Наприклад, для будівництва будинків, котеджів, мансард, надбудов, інженерних систем, парканів та огорож.

Детальніше >>


Купити оцинкований профіль

Оцинковані профілі на поточний момент є досить поширеним і надзвичайно затребуваним матеріалом, який знайшов широке застосування в багатьох сферах діяльності людини. Купити оцинкований профіль сьогодні бажають і великі виробничі підприємства, і приватні особи для вирішення локальних завдань в межах власного будинку.

Детальніше >>


Виробництво оцинкованого профілю

Сьогодні складно собі уявити сучасні будівельні роботи без застосування металевих оцинкованих профілів. Цей матеріал вже досить давно став широко використовуватися в будівництві різноманітних об'єктів.

Детальніше >>


Профілі з оцинкованої сталі

Через стрімке збільшення обсягів будівельних заходів різного характеру збільшився і попит на всілякі металоконструкції, в тому числі і на профілі з оцинкованої сталі. Такий матеріал є просто незамінним для багатьох будівельних робіт, а також для обробки всіляких споруд і будівель.

Детальніше >>


Холодногнутий оцинкований профіль

Холодногнутий оцинкований профіль останнім часом почав дуже активно застосовуватися в будівельній галузі. Завдяки прекрасним експлуатаційним параметрам такого матеріалу він знайшов досить широкий спектр застосування для вирішення багатьох завдань у будівництві.

Детальніше >>


Оцинкований профіль для даху

Оцинкований профіль для даху набуває все більшої популярності і затребуваність серед будівельників за рахунок високої якості матеріалу, простоті монтажу і невисокій вартості. Вибір оцинкованого профілю для даху обумовлений також довгим терміном експлуатації. Дахи багатьох сучасних споруд зроблені саме з такого профілю.

Детальніше >>


Будівництво корівників ціна

Ціна будівництва корівників з легких металоконструкцій буде досить невелика, що, безсумнівно, досить сприятливо для бюджету будь-якого фермера. Саме цей спосіб зведення споруд для утримання ВРХ має вигідні на сьогоднішній день переваги перед традиційним будівництвом.

Детальніше >>


Будівництво пташників (ціна)

Хороший пташник є просто незамінною будівлею для тих, хто хоче серйозно займатися розведенням птиці для самих різних цілей. Якщо Ви зважилися на такий крок і зацікавлені в будівництві пташників, ціна, безсумнівно, для Вас буде мати значення.

Детальніше >>


Фруктосховище ціна

Фруктосховище є складське приміщення, призначене для зберігання фруктів. Зберігатися в одному приміщенні можуть як фрукти одного типу, так і різних типів. Залежно від цього буде визначатися розташування відсіків і камер всередині сховища, а також встановлюватися температурний режим, оптимальний для тієї чи іншої культури.

Детальніше >>


Овочесховище ціна

Необхідність правильного зберігання овочів не викликає сумнівів у жодного фермера і підприємця. Успішна реалізація і довгострокове співробітництво можливі лише за умови надання свіжої, цілої продукції з товарним зовнішнім виглядом. А для цього необхідно овочесховище.

Детальніше >>


Будівництво сховища для овочів і фруктів

Кожен підприємець, чий бізнес пов'язаний з фруктами і / або овочами, знає, як важливо організувати місце для їх зберігання. Від цього безпосередньо залежить, наскільки довго продукція залишиться свіжою і не зіпсується. Тому початок підприємницької діяльності в даній сфері слід починати з будівництва сховища для овочів і фруктів.

Детальніше >>


Сталевий оцинкований профіль

Набирає в приватному будівництві популярність матеріал - сталевий оцинкований профіль. Такі профілі не вимагають значних капіталовкладень і дозволяють завершити каркасне будівництво в справді стислі терміни. Оцинкованого типу профілям не страшні надмірні опади або корозія.

Детальніше >>


Профіль оцинкований ціна

Є величезна кількість різних будівельних матеріалів, створених для різних цілей і бюджетів. І одним з доступних є профіль оцинкований, ціна на який нижче, ніж на інші, поширені на ринку, матеріали.

Детальніше >>


Оцинковані профілі для будівництва

Повсюдно каркасний метод в будівництві користується з кожним роком все більшим  попитом. Наші оцинковані профілі для будівництва дозволяють здійснювати заплановані роботи в бажані терміни, значно спрощуючи процеси монтажу. Ми рекомендуємо воістину надійні профілі по лояльно розрахованою ціною.

Детальніше >>


Профіль каркасний оцинкований

Потрібен профіль каркасний оцинкований? Шукаєте тільки перевірену і сумлінну компанію? Ціновий спектр повинен бути в межах розумного? Тоді компанія ТОВ «ЛС Профі» готова Вам допомогти. У нас власне виробництво даного продукту. Тому якість і надійність ми з упевненістю можемо Вам гарантувати.

Детальніше >>


Омега профіль оцинкований ціна

Більшість людей вважає, що будівельний процес - це тривала і важка задача, що потребує значного капіталовкладення, що часто буває просто не рентабельно. Але це тільки в тому випадку, якщо Ви не знаєте про оцинкований омега профіль, ціна якого є досить низькою. Саме цей товар використовується в деяких елементах будівництва і знижує їх вартість.

Детальніше >>


Омега профіль оцинкований купити

Будівництво будь-якого великого будинку - це процес, що включає десятки різних товарів, тому забудовник повинен враховувати всі ці особливості і закуповувати все необхідне. І хоч більшість будівельних матеріалів має досить високу ціну, в дійсності, Ви можете купити омега профіль оцинкований досить дешево.

Детальніше >>


Z профіль оцинкований ціна

Якщо Ви вирішили зайнятися будівництвом житлової або промислової будівлі, то Вам буде потрібна безліч будівельних матеріалів, кожен з яких має свої особливості і практично незамінний. І Z профіль оцинкований, ціна якого оптимальна, є одним з таких товарів. Тому ми рекомендуємо Вам замовляти все необхідне заздалегідь, щоб значно прискорити всі роботи.

Детальніше >>


U профіль оцинкований

Зацікавлені придбати оцинковані U профілі і хочете звернутися до сумлінного виробника? Ми пропонуємо широкий асортимент профілів різних типів для каркасного будівництва. Сталеві профілі застосовуються в самих різних сферах ремонту і будівництва. Часто їх використовують в побуті для огорож, кріплень і різного призначення конструкцій.

Детальніше >>


Профіль сталевий холодногнутий

Холодногнуті сталеві профілі застосовуються в каркасному будівництві чи не повсюдно. Вони відрізняються відмінними експлуатаційними характеристиками, а працювати з ними досить просто. Ми готові надати сталеві профілі різних видів для потреб Вашого будівництва в потрібних кількостях. За якість усіх запропонованих профілів ми відповідаємо, вони зроблені в точній відповідності прийнятій компанією технології.

Детальніше >>


Профілі холодногнуті з оцинкованої сталі

Хочете, щоб каркас Вашої будівлі був стійким, надійним і по-справжньому довговічним? Ми рекомендуємо холодногнуті профілі з оцинкованої сталі, якій не страшні корозія і вплив зовнішнього середовища. На нашому сайті представлений великий асортимент сталевих профілів, виготовлених в точній відповідності прийнятій технології. Залишайте замовлення на високоякісні профілі в нашій компанії і будьте впевнені, їх експлуатація Вас не розчарує.

Детальніше >>


Каркаси сонячних батарей

Сучасна людина є свідком появи багатьох інноваційних технологій, які спрямовані на поліпшення умов її життя. Сонячні батареї (каркаси) вважаються тому підтвердженням. Їх поява полягає в тому, щоб перетворювати сонячну енергію в електричний струм.

Детальніше >>


Каркас під сонячні батареї

Турбує міцність каркасу під сонячні батареї і Ви маєте намір замовити його виготовлення у професіоналів? Ми працюємо зі сталевими конструкціями не перший рік і готові створити для Вас каркас індивідуально.

Детальніше >>


ЛСТК шляпний профіль

Має бути каркасне будівництво і Ви маєте намір придбати шляпний профіль ЛСТК? У нас запропонований широкий асортимент сталевих профілів і ми напоготові надати їх для Ваших потреб в будь-яких кількостях. Шляпний профіль можна використовувати в будівництві, побуті і для створення міцних кріплень.

Детальніше >>


Профіль оцинкований ЛСТК

Цікавлять хороші ЛСТК профілі оцинковані? Ми раді запропонувати великий вибір сталевих профілів для будь-якої галузі використання. Сьогодні каркасні профілі використовуються в будівництві, побуті і для створення важливий кріплень.

Детальніше >>


Виробництво ЛСТК профілю

Планується важлива споруда ринкового павільйону, виробничого цеху, складу або сільськогосподарської конструкції? Виробництво ЛСТК профілів актуально в самих різних сферах і тому ми пропонуємо широкий асортимент продукції.

Детальніше >>


Профіль ЛСТК ціна за метр

Зведення промислових будівель, складів або сезонних приміщень може бути досить дорогим, так як вони можуть володіти великими розмірами, а їх використання може бути нераціональним. Але існує кілька варіантів, які дозволять Вам в значній мірі заощадити.

Детальніше >>


Скільки коштує ЛСТК профіль

Цікавитесь, скільки ЛСТК профіль коштує і зацікавлені придбати його в хорошій фірмі? Ми пропонуємо великий вибір таких профілів і завжди готові надати відповідні в потрібних кількостях. Використовують такі профілі в самих різних сферах, такий матеріал незамінний в каркасному будівництві.

Детальніше >>


Завод з виробництва ЛСТК

Виробництво якісних матеріалів для будівництва є далеко не завжди, особливо якщо мова йде про металевих профілях. Але наш завод з виробництва ЛСТК користується значною популярністю, так як пропонує не тільки широкий асортимент товарів, але також і досить низькі ціни.

Детальніше >>


Металевий профіль для обрешітки під сайдинг ціна

Будь-який будинок, який має стіни, потребує облицювання як всередині так і зовні. Сайдинг служить вирівнюванням стіни будь-якого матеріалу, під нього можна провести звукоізоляцію, утеплення, навіть заховати труби і дроти, які псують зовнішній вигляд.

Детальніше >>


Профіль обрешітки під сайдинг, ціна

Цікавить ціна профілю обрешітки під сайдинг? Ми рекомендуємо замовити такий будматеріал безпосередньо у виробника і по самій вигідній вартості. Сьогодні сталеві профілі використовуються в будівництві і в ремонтних роботах з різними будівлями.

Детальніше >>


Лати металевого профілю під сайдинг

Необхідні під сайдинг лати металевого профілю і Ви маєте намір таку конструкцію замовити у досвідчених фахівців? Ми вже не перший рік займаємося виробництвом сталевих профілів і знаємо, як використовувати їх в будівництві і процесах ремонту максимально ефективно.

Детальніше >>


Лати металевий профіль стіна

Для того, щоб дому надати закінченого вигляду, найпростішим рішенням будуть лати - металевий профіль. Стіна нового будинку із зовнішньої строни може бути вся в плямах, нерівна, облуплена, але з якісним покриттям можна оновити вигляд всього двору.

Детальніше >>


Лати з металевого профілю під пластикові панелі

У Вас планується створення під пластикові панелі лат з металевого профілю? Ми будемо раді виготовити важливу конструкцію швидко і з якісних матеріалів. Наша компанія спеціалізується на виробництві сталевих профілів і ми знаємо, як використовувати їх за призначенням справді високоефективно.

Детальніше >>


ЛСТК профіль ціни

Для того, щоб сьогодні організувати будівельний процес, Вам спершу необхідно вирішити які саме матеріали Ви будете для цього використовувати. Наприклад, якщо Вам необхідно легка будівля або сезонне будівлю, то ЛСТК профіль (ціни) стане кращим рішенням. І все завдяки вдалому співвідношенню ціни такого виробу та простоти його монтажу.

Детальніше >>


Профілі ЛСТК Україна купити

Профілі ЛСТК (Україна) купити може знадобиться абсолютно будь-якій людині. Мало не ознакою зрілості можна назвати похід в будівельний магазин за куточками і С-подібними профілями ЛСТК.

Детальніше >>


Профіль ЛСТК в Україні 

Профіль ЛСТК в Україні є неймовірно затребуваним серед клієнтів, так як дозволяє істотно економити на будівництві і отримувати першокласні будівлі і споруди. Але такий матеріал вимагає спеціального підходу, тому ми рекомендуємо Вам звертатися до компаній-професіоналам, здатним надати консультацію, якщо Ви робите це вперше.

Детальніше >>


Профіль ЛСТК Київ

Будівельний процес може здійснюватися з використанням десятків різних матеріалів, але якщо Ваш бюджет обмежений, а вимоги до майбутнього будівлі передбачають використання недорогих матеріалів, то Вам відмінно підійде і профіль ЛСТК (Київ). Адже саме його використовують для будівництва сезонних котеджів, невеликих робочих приміщень і повноцінних складів.

Детальніше >>


Оцинкований профіль ЛСТК

Оцинкований профіль ЛСТК відноситься до того класу будматеріалів, які затребувані в будь-які часи. Навіть приватним особам деколи доводиться йти в строймагазін за профілями ЛСТК, а оцинкування і зовсім підвищує витривалість і довговічність матеріалу.

Детальніше >>